Flexapp’te sınırsız özgürlük var!
Flexapp’i kullanarak iki farklı modelde mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz...
NASIL ÇALIŞIR
İşveren, üyelik işlemlerini tamamlamasının ardından yaptıracağı Mobil Uygulama için belirlediği özellikleri Proje Yayınla Forumunu kullanarak sisteme yükler.
İşveren tarafından oluşturulan proje Flexapp ekibi tarafından incelenir ve projenin yayına uygun olup olmadığına karar verilir. Kararın olumlu olması durumunda fiyat aralığı, geliştirme ve teklife açık kalma süresi belirleme işlemlerinin ardından proje Flexapp ortamında yayınlanır.
Yayınlanan proje İşverenin isteği dahilinde, bütün geliştiriciler veya sadece işverenin davet ettiği geliştiriciler tarafından görüntülenebilir. Bu işlem için proje sayfanızda “Yayınlanma Tipi” seçeneğinden “Sadece Davetliler”, “Sadece Üyeler” veya “Herkese Açık” seçeneğini düzenleyebilirsiniz.
Yayınlanan bu projeleri Geliştiriciler inceler ve kendileri için uygun olan projelere bir defa olmak üzere teklif verirler.
İşveren, projesine verilen teklifleri değerlendirerek süre bitiminde projesi için uygun bir geliştirici seçer. Seçtiği geliştiricinin verdiği teklif miktarına Flexapp hizmet bedelini ekleyerek Flexapp Ortak Hesabına havale eder. Böylece proje geliştirme süreci başlamış olur.
Geliştirme süresi bitiminde geliştirici, Flexapp platformunu kullanarak oluşturduğu uygulamayı tamamlar ve Flexapp ekibine bildirir. Tamamlanan proje Flexapp ve işveren tarafından incelenir ve onaylanır.
Proje bitiminde işverenden Flexapp Ortak Hesabına havale edilen teklif bedeli belirlenen komisyon ücreti alındıktan sonra, projeyi tamamlayan geliştiricinin sistemde kayıtlı olan hesabına havale edilir.
Geliştiricinin aldığı projeyi tamamlayamaması durumunda proje tamamlama garantisi ile Flexapp ekibi geliştirme işlemine devam eder.
NOTLAR
  • Geliştirici, teklif vererek aldığı projeyi, belirlenen geliştirme süresi içerisinde tamamlayamazsa ek süre talep edebilir. Ek süre talebi Flexapp tarafından onaylanır ve işveren ile anlaşılırsa, geliştiriciye projeyi tamamlayabilmesi için belirli bir zaman tanınır.
  • Söz konusu proje, geliştiricinin ek süre talep etme hakkını kullanmasına rağmen hala tamamlanamamışsa, Flexapp tarafından işverenin isteği doğrultusunda tamamlanır veya proje yayınlama aşamasında belirlenen geliştirme süresinin yeniden başlaması koşuluyla en baştan geliştirilir.
  • Flexapp, geliştiricinin herhangi üç projeyi proje geliştirme süresi bitiminde tamamlayamaması veya aynı süre içerisinde terk etmesi durumlarında geliştiriciye ait üyelik hesabını sonlandıracaktır.
  • Flexapp ile işverenden proje başında alınan geliştiricinin teklif bedeli, proje tamamlanana kadar Flexapp Ortak Hesabı’nda tutulur. Projenin yaptıran kişiye teslimi ile geliştiricinin sistemde kayıtlı olan banka hesabına anında aktarılır. Ortak Hesap sayesinde geliştiricinin projeyi tamamladığı takdirde alacağı ödeme Flexapp güvencesi altındadır.
  • Flexapp ortamında bir projenin yayınlanabilmesi için o projeye ait özellikler işverenler tarafından ayrıntılı bir şekilde belirtilmelidir.
İşveren, şirketinin ihtiyacı olan projeleri, yine şirketinin bünyesinde bulunan elemanları ile Flexapp Platformu’nu kullanarak geliştirmek istemesi durumunda Flexapp lisansı satın alabilir.
Flexapp, şirket niteliklerini ve elemanlarının teknik alt yapısını inceler. Platformun kullanımı için uygun koşullar sağlanır ise Flexapp Lisansı için bir ücret belirlenir.
Satın alınan lisanslar ile şirket yapacağı uygulamalar için Flexapp Platformu’nu kullanmaya başlar.
Flexapp, şirket elemanlarına platforma alışma süreci için birebir veya internet üzerinden verilecek eğitim ve yapılacak örnek uygulamalar ile destek sağlar.
ÖNEMLİ
Flexapp Lisans Ücreti aylık olup, farklı plan seçenekleri ile satın alınabilir.
Flexapp Flexcoder +90 (216) 469 10 50 info@flexcoder.com.tr